Close

Warsztaty dla dzieci na ferie

Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne w czasie ferii. Na warsztaty przyjeżdżamy na miejsce, do szkoły, przedszkola, świetlicy itp. Przywozimy ze sobą wszystkie, potrzebne do wykonania prac materiały i narzędzia. Wykonane prace, dzieci zabierają ze sobą.

Istnieje możliwość zorganizowania warsztatu poza szkołą, w pracowni na Bielanach, przy ul. Wrzeciono 10 c. Wówczas warsztat jest droższy o 6 zł od osoby.

Warsztaty trwają od 1½ do 2 godz.Koszyczki wiklinowe

Pomalujemy i ozdobimy wiklinowe koszyczki, na drobiazgi do pokoiku, do wstawienia doniczki, czy smakołyki.

Koszt – 19 zł/ os.

Kontakt


Ramka na zdjęcie – serduszko

Wykonamy ramkę na zdjęcie w kształcie serduszka. Dobrze, aby dzieci od razu przyniosły na zajęcia zdjęcia, w przeciwnym wypadku, zostawimy puste miejsce. Ramkę ozdobimy kwiatuszkami i ozdobami w typie scrapbookingu.

Koszt – 21 zł/ os.

Kontakt


Album na zdjęcia albo pamiętnik

Wykonamy album, który można wykorzystać do wklejenia zdjęć, albo służyć jako pamiętnik lub notatnik. Album ozdobimy kwiatuszkami i ozdobami w typie scrapbookingu.

Koszt – 26 zł/ os.

Kontakt


Ceramiczna skarbonka miś

Pomalujemy i ozdobimy skarbonkę-misia z gliny. Misie są gotowe, wysokości ok. 20 cm.

Koszt – 26 zł/ os.

Kontakt


Szkatułka na skarby

Pomalujemy i ozdobimy drewnianą szkatułkę na dziecięce skarby.

Koszt – 26 zł/ os.

Kontakt


Kocie piękności

Pomalujemy i ozdobimy ceramicznego kotka z gliny. Kotki są gotowe, wysokości ok. 20 cm.

Koszt – 26 zł/ os.

Kontakt


Lustereczko

Wykonamy zdobione lusterko. Dzieci mogą wybrać motywy, które najbardziej im się podobają – zwierzątka, kwiaty, misie, laleczki czy bajkowe postaci. Ozdobimy i pomalujemy. Wykorzystamy również ozdoby typie scrapbookingu.

Koszt – 25 zł/ os.

Kontakt


Ozdoby z recyklingu

Do pracy wykorzystamy pudła po butach, szklane butelki i słoiki, doniczki, zdekompletowane szklanki, kieliszki, opakowania itp. Wykonamy ozdobny przedmiot – nakleimy motywy. Dzieci mogą wybrać motywy, które najbardziej im się podobają – zwierzątka, kwiaty, misie, laleczki czy bajkowe postaci. Ozdobimy. Wykonane przedmioty mogą służyć do przechowywania skarbów, jako doniczki, wazony, pojemniki na przybory szkolne.

Koszt – 17 zł/ os.

Kontakt