Close

TERMINARZ WARSZTATÓW

Warsztaty w listopadzie i w grudniu w Akademii Indygo

Na wszystkich naszych warsztatach pracujemy z materiałami najlepszej jakości, wiodących firm, tj. Pentart, Stamperia, Heritage, Decomania, Renesans, Prima i in., papierami ryżowymi,
scrapbookingowymi i serwetkami.

Uczestnicy otrzymują niezbędny zestaw materiałów do wykonania pracy.

Jeżeli interesuje Cię inny warsztat lub inny termin, zadzwoń lub napisz maila.15 listopada – piątek, godz. godz. 16.30 – 20.00

Bombkowe podstawy – Zdobienia na bombkach styropianowych

Warsztat dla osób rozpoczynających swą przygodę z decoupage i bombkami. Nauczymy się na nim zdobienia bombek styropianowych. W tym celu wykonamy trzy prace – bombkę okrągłą, okrągłą z okienkiem i medalion.
Wszystkie pomalujemy farbami akrylowymi i ozdobimy wszystkim, co na bombkach powinno się znaleźć. Nauczymy się pracować na trudnej powierzchni styropianowej bombki o trzech różnych kształtach i wykonywania różnorodnych zdobień bombkowych.
Dodatkowo wykorzystamy wstążki, cekiny, gwiazdki, brokaty, świąteczne napisy, perełki, brylanciki, konturówki, złote pasty, pasty strukturalne i śniegowe itd.Koszt – 130 zł/ os.

ZAPISZ SIĘ

16 listopada – sobota, godz. godz. 13.00 – 17.00

Bombkowe dekoracje w dwu wariantach – z zewnątrz i wewnątrz

Na warsztacie ozdobimy dwie plastikowe bombki. Jedną okleimy papierem ryżowym i tak przygotowane tło ozdobimy na bombkowy sposób. W drugiej, zrobimy kompozycję 3-D wewnątrz na przekładce. Nauczymy się jednego ze sposobów pracy na okrągłej powierzchni bombki, pracy z papierem i serwetką, tworzenia kompozycji przestrzennych i korzystania z bombkowych dekoracji, tj. wstążki, cekiny, gwiazdki, brokaty, świąteczne napisy, perełki, brylanciki, konturówki, złote pasty, pasty strukturalne i śniegowe itd.Koszt – 140 zł/ os.

ZAPISZ SIĘ

17 listopada – niedziela, godz. godz. 13.00 – 17.00

Bombkowe medaliony w dwu wariantach – z zewnątrz i wewnątrz

Na warsztacie udekorujemy trzy medaliony. Dwa plastikowe z kompozycjami 3D na dwa sposoby wewnątrz. Trzeci styropianowy z przestrzennymi dekoracjami na medalionie. Nauczymy się wykonywania dekoracji przestrzennych na różne sposoby, pracy z papierem i serwetką na powierzchni bombki i korzystania z bombkowych dekoracji, tj. wstążki, cekiny, gwiazdki, brokaty, świąteczne napisy, perełki, brylanciki, konturówki, złote pasty, pasty strukturalne i śniegowe itd.Koszt – 150 zł/ os.

ZAPISZ SIĘ

22 listopada – piątek, godz. godz. 16.30 – 20.00

Świąteczna historia – dekoracja przestrzenna w bombce

Podczas warsztatu opowiemy świąteczną historię przestrzenną wewnątrz dużej plastikowej bombki. Tłem dla kompozycji będzie przekładka, zamknięta zdobieniem z papieru ryżowego i brokatu. Do stworzenia kompozycji nauczymy się wykorzystywać nietypowe i oryginalne materiały.
Dodatkowo pracę ozdobimy gałązkami, kwiatami, perełkami, szyszkami, konturówkami, złotymi pastami itp. Wykorzystamy też cekiny, wstążki, gwiazdki i brokaty, pasty strukturalneKoszt – 140 zł/ os.

ZAPISZ SIĘ

23 listopada – sobota, godz. godz. 13.00 – 17.00

Świąteczne miasteczko – świąteczna szopka 3D

Podczas warsztatu wykonamy dekorację przestrzenną wewnątrz dużej bombki plastikowej – świąteczne miasteczko w śniegu lub szopkę. Samodzielnie złożymy domki, budynki, mostki, szopki, ustroimy choinki i ustawimy dekoracje w śniegu.
Do wykorzystania będziemy mieć – gałązki, kwiaty, perełki, szyszki, konturówki oraz cekiny, wstążki, gwiazdki i brokaty, pasty strukturalne i śniegowe.Koszt – 150 zł/ os.

ZAPISZ SIĘ

24 listopada – niedziela, godz. godz. 13.00 – 17.00

Przestrzenna dekoracja Bożonarodzeniowa – Mix mediowy medalion z efektem lustra

Na warsztacie ozdobimy 20 centymetrowy medalion. Do zdobienia wykorzystamy efekt lustra, scrapowe papiery i bogactwo wszelakich ozdób Bożonarodzeniowych – iskrzące śniegi, mini bombeczki, dodatki pasmanteryjne, gałązki, szyszki itd. Nauczymy się nietypowych technik zdobień Bożonarodzeniowych i pracy z oryginalnymi elementami zdobniczymi.Koszt – 170 zł/ os.

ZAPISZ SIĘ

29 listopada – piątek, godz. godz. 16.30 – 20.00

Metalowa bombka

Na warsztacie ozdobimy styropianową bombkę w taki sposób, że będzie wyglądała jak ze starego metalu lub starego srebra. Wykorzystamy folie, serwetki lub papiery w tonacji czarno-białej, dodatki biżuteryjne i pasmanteryjne, zastosujemy jeden ze sposobów postarzania. Nauczymy się pracować na trudnej powierzchni bombki i wykonywania różnorodnych zdobień bombkowych.Koszt – 110 zł/ os.

ZAPISZ SIĘ

30 listopada – sobota, godz. godz. 13.00 – 17.00

Scrapowy medalion przestrzenny ze śniegiem

Pracę wykonamy na bazie drewnianej bombki z rantem. Pomalujemy ją i ozdobimy za pomocą papierów i ozdób scrapbookingowych. Wewnątrz umieścimy dekoracje 3-D i kuleczki śniegowe, które przy poruszeniu dają wrażenie padającego śniegu. Pracę zamkniemy plastikowym wieczkiem. Wszystko wykończymy dodatkami biżuteryjnymi i pasmanteryjnymi oraz ozdobimy Bożonarodzeniowymi dekoracjami, gałązkami, iskrzącymi śniegami, szyszkami itd. Nauczymy się ciekawych technik zdobień Bożonarodzeniowych i wykonywania różnorodnych zdobień bombkowych.Koszt – 130 zł/ os.

ZAPISZ SIĘ

01 grudnia – niedziela, godz. godz. 13.00 – 17.00

Tęczowe bombka z woskami chameleon

Na warsztacie nauczymy się pracy z woskami chameleon, z których stworzymy mixed mediową bombkę i medalion.
Jedną pracę ozdobimy rustykalnymi zdobieniami metalowymi, na których wykonamy efekt patyny. Do zdobienia wykorzystamy również decotransfer rub-on, łańcuszki, bitumy, rustykalne zdobienia metalowe.
Drugą ozdobimy cukierkowymi, świątecznymi scrapami Bożonarodzeniowymi, gałązkami, wstążeczkami itp.
Nauczymy się pracować na trudnej powierzchni plastikowej bombki, pracy z bitumami, patynami i wykonywania różnorodnych zdobień bombkowych. Niezwykły efekt tęczowych barw uzyskamy dzięki użyciu wosków chameleon.Koszt – 110 zł/ os.

ZAPISZ SIĘ

06 grudnia – piątek, godz. godz. 16.30 – 20.00

Bożonarodzeniowe światełka – lampiony

Na tym warsztacie wykonamy dwa świąteczne metalowe lampiony – jeden duży w formie kwadratu, drugi mniejszy, okrągły. Ozdobimy je z użyciem papierów ryżowych, pasty śniegowej, brokatów, kompozycji kwiatowych i innych ozdób. Dodatkowo wykorzystamy wstążki, cekiny, gwiazdki, perełki, brylanciki, konturówki, złote pasty itd. Każdy ozdobimy w inny sposób. Podczas warsztatu nauczymy się pracować z papierem ryżowym do decoupage, decoupage na szkle, układania kompozycji świątecznych i użycia różnorodnych dekoracji i ozdób.Koszt – 180,00 zł

ZAPISZ SIĘ

07 grudnia – sobota, godz. godz. 13.00 – 17.00

Bombka w złocie

Na tym warsztacie wykonamy unikalną pracę na plastikowej bombce, z wykorzystaniem złotego szlagmetalu i serwetek. Użyjemy serwetki w kolorystyce print-room (czarno-białej).
Dodatkowo wykorzystamy wstążki, cekiny, gwiazdki, brokaty, świąteczne napisy, perełki, brylanciki, konturówki, złote pasty, pasty strukturalne i śniegowe itd.
Nauczymy się pracy z powierzchnią plastikowej bombki, ze szlagmetalem i wykonywania różnorodnych zdobień bombkowych.Koszt – 140 zł/ os.

ZAPISZ SIĘ

08 grudnia – niedziela, godz. godz. 13.00 – 17.00

Bombkowe spękanki

Na warsztacie nauczymy się robić spękania na bombkach. Do tego celu wykorzystamy bombkę styropianową i plastikową. Spękania 1-składnikowe zrobimy wewnątrz bombki plexi. Spękania 2-skladnikowe na zewnątrz bombki styropianowej.
Do zrobienia tła wykorzystamy dekoracje z papieru ryżowego i/ lub z serwetki. Do wykończenia dekoracji użyjemy ozdób Bożonarodzeniowych tj. wstążki, cekiny, gwiazdki, brokaty, świąteczne napisy, perełki, brylanciki, konturówki, złote pasty, pasty strukturalne i śniegowe itd.Koszt – 120 zł/ os.

ZAPISZ SIĘ

Jeżeli powyżej nie ma warsztatu który Państwa interesuje lub chcieli byście Państwo wybrać inny termin, prosimy o informację na KONTAKT.

Warsztaty odbywają się na Bielanach lub na Tarchominie, w zależności o liczby zgłoszonych osób i rodzaju warsztatów.

PŁATNOŚĆ ZA WARSZTATY DOKONYWANA JEST PRZELEWEM W FORMIE PRZEDPŁATY. TYLKO ZGŁOSZENIA OPŁACONE SĄ WPISYWANE NA LISTĘ.

Jako potwierdzenie zapłaty wystawiamy dokument KP lub fakturę VAT. Zapotrzebowanie na fakturę należy zgłosić, podając dane – imię i nazwisko lub nazwę firmy, adres z kodem, numer NIP.

Jeżeli nie odpowiada Ci termin warsztatu, który Cię interesuje, zadzwoń, napisz maila.

Przy zgłoszeniu na 2 warsztaty i wpłacie zaliczki – 10% zniżki

Przy zgłoszeniu na 3 warsztaty i wpłacie zaliczki – 15% zniżki

Minimalna liczba osób na szkoleniu – 3, maksymalnie – 10.

Istnieje możliwość indywidualnego umówienia się na inny termin – telefonicznie (506-241-142)
lub mailowo (ran@fundacja-indygo.org.pl).

W przypadku zajęć indywidualnych zajęcia będą odbywały się w Warszawie w Białołęce.

Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w dodatkowych terminach w przypadku wystarczającej liczby chętnych – prosimy o zaproponowanie terminu telefonicznie (506-241-142) lub mailowo (ran@fundacja-indygo.org.pl).

W przypadku zgłoszeń grupowych prowadzący może dojechać na wskazane miejsce.

Prowadzimy również warsztaty na zamówienie dla przedszkoli, szkół, świetlic, z dojazdem na miejsce.