Close

Warsztaty decoupage z recyklingu

Szczególnie po świętach zostają nam opakowania po prezentach i produktach świątecznych – pudła, wstążeczki, papiery, szklane butelki, słoiczki.

W domu zostaje nam dużo różnych rzeczy, które zazwyczaj traktujemy jako śmieci i po prostu wyrzucamy. Tymczasem wielu z nich możemy nadać drugie życie, wykorzystać do zrobienia oryginalnych ozdób i przedmiotów oraz spędzić przyjemnie czas.

Warsztaty decoupage z recyklingu dla dorosłych

Przyjdź na warsztat, naucz się co można z tego zrobić niewielkim kosztem i baw się dobrze. Zapraszamy na warsztaty z dziećmi, z przyjaciółmi. Można zabrać ze sobą butelkę, której kształt nam się podoba lub pudło, które będzie nam potrzebne na nasze drobiazgi. W naszej pracowni można też znaleźć dużo przedmiotów do ozdobienia i wybrać coś dla siebie.

W ramach ceny uczestnicy otrzymują materiały i narzędzia niezbędne do wykonania pracy.

W trakcie warsztatów używamy najwyższej jakości, profesjonalnych produktów i narzędzi do decoupage. Przy ich pomocy zdobimy nasze butelki, słoiczki i pudła, które zabieramy ze sobą.

Warsztat trwa ok. 2 godz.

Koszt 60 zł/ os.

Warsztaty odbywają się w każdy czwartek o godz. 17.00 w Pracowni przy ul. Wrzeciono 10c.

Na warsztat należy się zapisać: tel.: 506-241-142, mail: ran@fundacja-indygo.org.pl lub za pomocą formularza Zapisz się

Warsztaty decoupage z recyklingu dla dzieci

Na tych warsztatach nauczymy dzieci jak można połączyć dobrą zabawę z ekologią. Wykorzystując niepotrzebne rzeczy do prac artystycznych uczymy nie tylko kreatywności, ale również ekologicznego myślenia – jak ograniczyć śmieci, jak z nimi postępować i co można z nimi zrobić. Przy okazji wskazujemy sposoby segregacji i wykorzystania śmieci.

W trakcie warsztatów używamy najwyższej jakości, profesjonalnych produktów i narzędzi do decoupage. Przy ich pomocy zdobimy butelki, słoiczki i pudła, które zabieramy ze

W ramach ceny zapewniamy materiały i narzędzia niezbędne do wykonania pracy.

Warsztat trwa ok. 1,15 godz.

Koszt 30 zł/ os.

Na warsztaty zapraszamy grupy zorganizowane – przyjeżdżamy do szkół i przedszkoli ze wszystkim materiałami i narzędziami, w uzgodnionym wcześniej terminie lub umawiamy się w Pracowni przy ul. Wrzeciono 10c.

Na warsztat należy się zapisać: tel.: 506-241-142, mail: ran@fundacja-indygo.org.pl

Warsztaty recyklingowe ze sztuką dookoła świata

Warsztaty artystyczno-edukacyjne, które łączą sztukę z ekologią, na których wykorzystujemy materiały z odzysku, surowce wtórne, śmieci itp.

SZTUKA PREHISTORYCZNA – tworzenie amuletów z kawałków drewna i gałązek, wykopaliska – budowa konstrukcji z piasku, kamyków i patyków.

SZTUKA INDIAŃSKA – konstruowanie TIPI, budowanie „stróża namiotu” – totemu z tekturowych rolek na podstawie wymyślonej wspólnie historii.

SZTUKA ROMANTYZMU – recyklingowy baśniowy ogród – tworzenie wymyślnych egzotycznych roślin z materiałów użytku wtórnego.

SZTUKA BIZANTYJSKA – tworzenie eko-mozaiki oraz półokrągłych mis na drobiazgi. Podwodny świat recyklingu – budowa własnej scenografii oraz tworzenie rzeźb przedstawiających podwodne istoty.

SZTUKA INDII – technika układania wielkiej Mandali.

SZTUKA NOWOCZESNA – Eko-fashion – zasady projektowania modnych stylizacji –  drukowanie zróżnicowanych struktur na torbach i koszulkach. OP art – wizualizm. Eko-ozdoby wiszące, do zawieszenia we własnym pokoju i wiele innych artystycznych eksperymentów…

Warsztat trwa ok. 1,5 godz.

Koszt 30 zł/ os.

Warsztaty odbywają się w każdy czwartek o godz. 17.00 w Pracowni przy ul. Wrzeciono 10c.

Można też zapisać na nie grupy zorganizowane – przyjeżdżamy do szkół i przedszkoli ze wszystkim materiałami i narzędziami, w uzgodnionym wcześniej terminie lub umawiamy się w Pracowni przy ul. Wrzeciono 10c.

Na warsztat należy się zapisać: tel.: 506-241-142, mail: ran@fundacja-indygo.org.pl lub za pomocą formularza Zapisz się