Close

Warsztaty decoupage

Decoupage dla początkujących – podstawy z użyciem serwetki i papieru

Na tym warsztacie nauczymy się podstaw decoupage, wykonamy ozdoby na drewnie – jedną z użyciem serwetki, drugą z papierem do decoupage.

Zobacz więcej…


Szkatułka dla damy – podstawy decoupage ze stemplami i gipsowymi dekorami

Warsztat przeznaczony dla osób początkujących w pracach decoupage. Nauczymy się na nim wykorzystania i łączenia w jednej pracy klasycznego papieru do decoupage i serwetki. Poznamy technikę klejenia, radzenia sobie z mało plastyczną powierzchnią papieru, szczególnie na zagięciach i krawędziach oraz trudną i delikatną serwetką.

Zobacz więcej…


Nostalgiczna taca śniadaniowa – podstawy decoupage ze stemplami, szablonami i scrapbookingowymi gałązkami

Warsztat przeznaczony jest dla osób początkujących w pracach decoupage. Nauczymy się na nim używania papieru klasycznego, klejenia, radzenia sobie z mało plastyczną powierzchnią papieru, szczególnie na zagięciach i krawędziach.

Zobacz więcej…


Rustykalna szkatułka – postarzanie za pomocą patyn, farb i zdobień

Na tym warsztacie wykonamy szkatułkę w rustykalnym stylu, z elementami decoupage i scrapbookingu, z użyciem patyn. Nauczymy się samodzielnie wykonywać scrapbookingowe ozdoby, do wykorzystania nie tylko w decoupage.

Zobacz więcej…


Decoupage postarzające spękania – crackle 1 i 2 składnikowe

Na tym warsztacie nauczymy się technik postarzania przedmiotów za pomocą crackle 1 i 2–składnikowego. Wykonamy dwa przedmioty drewniane – jeden ozdobimy crackle 1-składnikowym, drugi crackle 2-składnikowym. Użyjemy papieru do decoupage, serwetki, papieru ryżowego z nadrukiem.

Dla początkujących wskazane jest ukończenie warsztatu Decoupage dla początkujących.

Zobacz więcej…


Decoupage postarzające przecierki – Shabby Shic

Na tym warsztacie nauczymy się techniki postarzania przedmiotów za pomocą przecierek – shabby shic. Wykonamy jeden przedmiot drewniany. Użyjemy do wyboru papieru do decoupage, serwetki, papieru ryżowego z nadrukiem.

Dla początkujących wskazane jest ukończenie warsztatu Decoupage dla początkujących.

Zobacz więcej…


Decoupage na szkle

Na tym warsztacie nauczymy się techniki wykonywania decoupage na szkle. Wykonamy dwie prace – jedną z tłem wykonanym z gładkiego papieru ryżowego, drugą z tłem malowanym. Do ozdobienia użyjemy do wyboru papieru do decoupage, serwetki, papieru ryżowego z nadrukiem.

Dla początkujących wskazane jest ukończenie warsztatu Decoupage dla początkujących.

Zobacz więcej…


Złocony lampion i talerz – Warsztat złocenia na szkle z użyciem farby mrożącej

Na tym warsztacie wykonamy ozdoby na szkle – za użyciem złotej folii i farby mrożącej wykonamy duży lampion na świecę i talerz. Nauczymy się nakładania złotej folii, łączenia elementów dekoracyjnych, tj. papier ryżowy z farbą mrożącą oraz pracy na szkle.

Dla początkujących wskazane jest ukończenie warsztatu Decoupage dla początkujących.

Zobacz więcej…


Rustykalne narzędzia ogrodnika – konewka i doniczka

Na tym warsztacie nauczymy się techniki postarzania na przedmiotach metalowych. Efekt postarzania osiągniemy za pomocą przecierek shabby shic, spękań 2-składnikowych oraz patyny lub pasty postarzającej i złoceń. Podczas warsztatu wykonamy dwie prace – metalowe konewkę i doniczkę. Do ozdobienia użyjemy do wyboru papieru do decoupage, serwetki, papieru ryżowego z nadrukiem.

Zobacz więcej…


Mebelki na biżuterię – komódka z szufladkami i stojakiem

Na tym warsztacie nauczymy się wykonywania prac retro. Efekt retro osiągniemy za pomocą spękań 2-składnikowych, patyny lub pasty postarzającej i złoceń oraz specjalnie dobranych papierów lub serwetek do decoupage. Podczas warsztatu wykonamy dwie prace – komódkę z czterema szufladkami i stojak na biżuterie. Do ozdobienia użyjemy do wyboru papieru do decoupage, serwetki, papieru ryżowego z nadrukiem.

Zobacz więcej…