Close

WARSZTATY DECOUPAGE BOŻONARODZENIOWE

Wybierz warsztat, który Cię zainteresuje, poszukaj w Terminarzu i zapisz się.

Na wszystkich naszych warsztatach pracujemy z materiałami najlepszej jakości, wiodących firm, tj. Pentart, Stamperia, Heritage, Decomania, Renesans, Prima i in., papierami ryżowymi, scrapbookingowymi i serwetkami. Uczestnicy otrzymują niezbędny zestaw do wykonania pracy.Warsztat decoupage – Bombkowe podstawy – Zdobienia na bombkach styropianowych

Warsztat dla osób rozpoczynających swą przygodę z decoupage i bombkami. Nauczymy się na nim zdobienia bombek styropianowych. W tym celu wykonamy trzy prace – bombkę okrągłą, okrągłą z okienkiem i medalion.
Wszystkie pomalujemy farbami akrylowymi i ozdobimy wszystkim, co na bombkach powinno się znaleźć. Nauczymy się pracować na trudnej powierzchni styropianowej bombki o trzech różnych kształtach i wykonywania różnorodnych zdobień bombkowych. Dodatkowo wykorzystamy wstążki, cekiny, gwiazdki, brokaty, świąteczne napisy, perełki, brylanciki, konturówki, złote pasty, pasty strukturalne i śniegowe itd.

Koszt – 130 zł/ os.


Warsztat decoupage – Bombkowe dekoracje w dwu wariantach – z zewnątrz i wewnątrz

Na warsztacie ozdobimy dwie plastikowe bombki. Jedną okleimy papierem ryżowym i tak przygotowane tło ozdobimy na bombkowy sposób. W drugiej, zrobimy kompozycję 3-D wewnątrz na przekładce. Nauczymy się jednego ze sposobów pracy na okrągłej powierzchni bombki, pracy z papierem i serwetką, tworzenia kompozycji przestrzennych i korzystania z bombkowych dekoracji, tj. wstążki, cekiny, gwiazdki, brokaty, świąteczne napisy, perełki, brylanciki, konturówki, złote pasty, pasty strukturalne i śniegowe itd.

Koszt – 140 zł/ os.


Warsztat decoupage – Bombkowe medaliony w dwu wariantach – z zewnątrz i wewnątrz

Na warsztacie udekorujemy trzy medaliony. Dwa plastikowe z kompozycjami 3D na dwa sposoby wewnątrz. Trzeci styropianowy z przestrzennymi dekoracjami na medalionie. Nauczymy się wykonywania dekoracji przestrzennych na różne sposoby, pracy z papierem i serwetką na powierzchni bombki i korzystania z bombkowych dekoracji, tj. wstążki, cekiny, gwiazdki, brokaty, świąteczne napisy, perełki, brylanciki, konturówki, złote pasty, pasty strukturalne i śniegowe itd.

Koszt – 150 zł/ os.


Warsztat decoupage – Świąteczna historia – dekoracja przestrzenna w bombce

Podczas warsztatu opowiemy świąteczną historię przestrzenną wewnątrz dużej plastikowej bombki. Tłem dla kompozycji będzie przekładka, zamknięta zdobieniem z papieru ryżowego i brokatu. Do stworzenia kompozycji nauczymy się wykorzystywać nietypowe i oryginalne materiały. Dodatkowo pracę ozdobimy gałązkami, kwiatami, perełkami, szyszkami, konturówkami, złotymi pastami itp. Wykorzystamy też cekiny, wstążki, gwiazdki i brokaty, pasty strukturalne

Koszt – 140 zł/ os.


Warsztat decoupage – Świąteczne miasteczko – świąteczna szopka 3D

Podczas warsztatu wykonamy dekorację przestrzenną wewnątrz dużej bombki plastikowej – świąteczne miasteczko w śniegu lub szopkę. Samodzielnie złożymy domki, budynki, mostki, szopki, ustroimy choinki i ustawimy dekoracje w śniegu. Do wykorzystania będziemy mieć – gałązki, kwiaty, perełki, szyszki, konturówki oraz cekiny, wstążki, gwiazdki i brokaty, pasty strukturalne i śniegowe.

Koszt – 150 zł/ os.


Warsztat decoupage – Przestrzenna dekoracja Bożonarodzeniowa – Mix mediowy medalion z efektem lustra

Na warsztacie ozdobimy 20 centymetrowy medalion. Do zdobienia wykorzystamy efekt lustra, scrapowe papiery i bogactwo wszelakich ozdób Bożonarodzeniowych – iskrzące śniegi, mini bombeczki, dodatki pasmanteryjne, gałązki, szyszki itd. Nauczymy się nietypowych technik zdobień Bożonarodzeniowych i pracy z oryginalnymi elementami zdobniczymi.

Koszt – 170 zł/ os.


Warsztat decoupage – Metalowa bombka

Na warsztacie ozdobimy styropianową bombkę w taki sposób, że będzie wyglądała jak ze starego metalu lub starego srebra. Wykorzystamy folie, serwetki lub papiery w tonacji czarno-białej, dodatki biżuteryjne i pasmanteryjne, zastosujemy jeden ze sposobów postarzania. Nauczymy się pracować na trudnej powierzchni bombki i wykonywania różnorodnych zdobień bombkowych.

Koszt – 110 zł/ os.


Warsztat decoupage – Scrapowy medalion przestrzenny ze śniegiem

Pracę wykonamy na bazie drewnianej bombki z rantem. Pomalujemy ją i ozdobimy za pomocą papierów i ozdób scrapbookingowych. Wewnątrz umieścimy dekoracje 3-D i kuleczki śniegowe, które przy poruszeniu dają wrażenie padającego śniegu. Pracę zamkniemy plastikowym wieczkiem. Wszystko wykończymy dodatkami biżuteryjnymi i pasmanteryjnymi oraz ozdobimy Bożonarodzeniowymi dekoracjami, gałązkami, iskrzącymi śniegami, szyszkami itd. Nauczymy się ciekawych technik zdobień Bożonarodzeniowych i wykonywania różnorodnych zdobień bombkowych.

Koszt – 130 zł/ os.


Warsztat decoupage – Tęczowe bombka z woskami chameleon

Na warsztacie nauczymy się pracy z woskami chameleon, z których stworzymy mixed mediową bombkę i medalion. Jedną pracę ozdobimy rustykalnymi zdobieniami metalowymi, na których wykonamy efekt patyny. Do zdobienia wykorzystamy również decotransfer rub-on, łańcuszki, bitumy, rustykalne zdobienia metalowe. Drugą ozdobimy cukierkowymi, świątecznymi scrapami Bożonarodzeniowymi, gałązkami, wstążeczkami itp. Nauczymy się pracować na trudnej powierzchni plastikowej bombki, pracy z bitumami, patynami i wykonywania różnorodnych zdobień bombkowych. Niezwykły efekt tęczowych barw uzyskamy dzięki użyciu wosków chameleon.

Koszt – 110 zł/ os.


Warsztat decoupage – Bombka w złocie

Na tym warsztacie wykonamy unikalną pracę na plastikowej bombce, z wykorzystaniem złotego szlagmetalu i serwetek. Użyjemy serwetki w kolorystyce print-room (czarno-białej). Dodatkowo wykorzystamy wstążki, cekiny, gwiazdki, brokaty, świąteczne napisy, perełki, brylanciki, konturówki, złote pasty, pasty strukturalne i śniegowe itd. Nauczymy się pracy z powierzchnią plastikowej bombki, ze szlagmetalem i wykonywania różnorodnych zdobień bombkowych.

Koszt – 140 zł/ os.


Warsztat decoupage – Bombkowe spękanki

Na warsztacie nauczymy się robić spękania na bombkach. Do tego celu wykorzystamy bombkę styropianową i plastikową. Spękania 1-składnikowe zrobimy wewnątrz bombki plexi. Spękania 2-skladnikowe na zewnątrz bombki styropianowej. Do zrobienia tła wykorzystamy dekoracje z papieru ryżowego i/ lub z serwetki. Do wykończenia dekoracji użyjemy ozdób Bożonarodzeniowych tj. wstążki, cekiny, gwiazdki, brokaty, świąteczne napisy, perełki, brylanciki, konturówki, złote pasty, pasty strukturalne i śniegowe itd.

Koszt – 120 zł/ os.


Warsztat decoupage – Bożonarodzeniowe światełka – lampiony

Na tym warsztacie wykonamy dwa świąteczne metalowe lampiony – jeden duży w formie kwadratu, drugi mniejszy, okrągły. Ozdobimy je z użyciem papierów ryżowych, pasty śniegowej, brokatów, kompozycji kwiatowych i innych ozdób. Dodatkowo wykorzystamy wstążki, cekiny, gwiazdki, perełki, brylanciki, konturówki, złote pasty itd. Każdy ozdobimy w inny sposób. Podczas warsztatu nauczymy się pracować z papierem ryżowym do decoupage, decoupage na szkle, układania kompozycji świątecznych i użycia różnorodnych dekoracji i ozdób.

Koszt – 180,00 zł


Bombki scrapbookingowe

Podczas warsztatu wykonamy trzy bombki scrapbookingowe – okrągłą, w kształcie gwiazdy i w kształcie dzwonka. Będziemy pracować na materiałach używanych w scrapbookingu – papiery scrapbookingowe, tekturki z napisami i ozdobne, stemple, tekturki beermat, kwiaty, sznureczki, szablony do tworzenia dekoracji 3D, pasty modelujące. Dodatkowo prace ozdobimy gałązkami, kwiatami, perełkami, szyszkami, konturówkami, złotymi pastami itp. Wykorzystamy też cekiny, wstążki, gwiazdki i brokaty, pasty strukturalne i śniegowe. Ograniczeniem dekoracji będzie tylko wyobraźnia i gust Użyjemy farb akwarelowych oraz mas strukturalnych do tworzenia mixed mediowego tła. Będą to zajęcia bardzo mediowe i bogate. Nauczymy się technik scrpabookingowych, wykonywania tła i dekoracji oraz zdobień bombkowych.

Koszt – 160 zł/ os.