Close

Warsztaty Decoupage Bożonarodzeniowe


Warsztat decoupage – Bożonarodzeniowe szaleństwo z bombkami 1

Na tym warsztacie decoupage wykonamy 3 bombki: bombkę pleksi zdobioną papierem ryżowym z zewnątrz, bombkę pleksi zdobioną crackle od wewnątrz oraz bombkę styropianową, zdobioną w sposób klasyczny, z użyciem papierów lub serwetek. Wszystkie ozdobimy brokatem i sztucznym śniegiem.

zobacz więcej…


Warsztat decoupage – Bożonarodzeniowe szaleństwo z bombkami 2

Na tym warsztacie decoupage wykonamy 3 bombki: bombkę pleksi zdobioną papierem ryżowym z okienkiem wewnątrz, medalion pleksi i bombkę styropianową z okienkiem. Wszystkie ozdobimy brokatem i sztucznym śniegiem.

zobacz więcej…


Pawie w złocie – bombka z użyciem złotej folii

Na tym warsztacie decoupage wykonamy plastikową bombkę, zdobioną czarno białymi serwetkami, złotą folią i cekinami.

zobacz więcej…


Warsztat decoupage – Bożonarodzeniowe światełka – lampiony

Na tym warsztacie decoupage wykonamy ozdoby świąteczne: dwa różne metalowe lampiony – jeden duży w formie kwadratu, drugi mniejszy, okrągły. Ozdobimy z użyciem papierów ryżowych, pasty śniegowej, brokatów i innych ozdób. Każdy ozdobimy w inny sposób.

zobacz więcej…


Świąteczny koszyk na ciasteczka z papieru Stone – Mix Media decoupage z ozdobami z folii Shrinky

Nowość firmy Stamperia – Papier Stone wykorzystany do wykonania koszyczka na Bożonarodzeniowe pierniczki i ozdobimy gwiazdeczkami z wykrojnika i zawieszkami wykonanymi z kolejnej nowości Stamperii – folii Shrinki z użyciem pasty 3D, szablonów, stempli oraz mgiełki Aquacolor Stamperia.

zobacz więcej…


Bożonarodzeniowy lampion i talerz – Warsztat złocenia na szkle z użyciem farby mrożącej

Na tym warsztacie decoupage wykonamy ozdoby na szkle – za użyciem złotej folii i farby mrożącej wykonamy lampion na świecę i talerz.

 

zobacz więcej…