Close

Warsztaty Bożonarodzeniowe dla szkół i przedszkoli

Warsztaty odbywają się w pracowni na Bielanach, przy ul. Wrzeciono 10 c lub w siedzibie szkoły/przedszkola, po wcześniejszym umówieniu się na dzień i godzinę. Organizujemy warsztaty na zamówienie nauczycieli w szkołach, przedszkolach, świetlicach. Dojeżdżamy na miejsce z materiałami, narzędziami i wszystkim, co jest potrzebne do pracy. Wszystkie prace wykonane podczas warsztatów, dzieci zabierają ze sobą. W trakcie warsztatów używamy najwyższej jakości, bezpiecznych dla dzieci i profesjonalnych produktów i narzędzi do decoupage. Wszystkie materiały są w cenie szkolenia.

 

Bombka styropianowa
Podczas warsztatu dzieci ozdobią w stylu decoupage styropianową okrągłą bombkę, przy użyciu farb, motywów ozdobnych, brokatów i wstążeczek. Warsztat jest przeznaczony dla dzieci w każdym wieku, również tych najmłodszych. Da starszych dzieci przygotowujemy bardziej skomplikowane wzory.
Koszt – 20 zł/ os.
sty001sty003sty002

 
 
 
 
 

Styropianowe medaliony
Podczas warsztatu dzieci ozdobią w stylu decoupage styropianową bombkę w kształcie medalionu, przy użyciu farb, motywów ozdobnych, brokatów i wstążeczek. Dodatkowo pracę przyprószymy śniegiem. Warsztat jest przeznaczony dla dzieci w każdym wieku, również tych najmłodszych. Da starszych dzieci przygotowujemy bardziej skomplikowane wzory.
Koszt – 20 zł/ os.

 
 
 
 
 

Bombka przestrzenna ze śniegiem
Podczas warsztatu dzieci wykonają bombę z dekoracjami 3D. Wewnątrz bombki w kształcie medalionu umieścimy przestrzenne dekoracje i Bożonarodzeniową historyjkę, do tego wsypiemy kuleczki śniegowe, które przy poruszeniu dają wrażenie padającego śniegu. Wszystko wykończymy zdobieniami świątecznymi. Praca wykonana w stylu decoupage i scrapbookingu, przeznaczona dla dzieci od lat 7.
Koszt – 30 zł/ os.

 
 
 
 
 

Bombka z aniołkiem w okienku
Na warsztacie dzieci ozdobią w stylu decoupage plastikową bombkę z okienkiem. W okienku będzie mrugał aniołek i dodatkowo ozdobimy je dekoracjami świątecznymi i gałązkami oraz przyprószymy śniegiem, brokatem i zawiesimy na wstążeczce. Praca przeznaczona dla dzieci od 7 lat.
Koszt – 25 zł/ os.
sty007sty008

 
 
 
 
 

Dekoracyjny talerz na opłatek
Podczas warsztatu dzieci przygotują szklany talerz na opłatek i ozdobią go w stylu decoupage. Na talerzu przykleimy ozdobne kompozycje Bożonarodzeniowe, przyprószone brokatem i pomalujemy go farbami akrylowymi. Praca jest przeznaczona dla dzieci od 6 lat.
Koszt – 20 zł/ os.
sty012sty011

 
 
 
 
 

Gwiazda betlejemska
Na warsztacie dzieci ozdobią świąteczny talerz ceramiczny w kształcie gwiazdy betlejemskiej. Pracę ozdobimy w stylu decoupage motywami świątecznymi, przyprószymy brokatem i pomalujemy farbami akrylowymi. Praca jest przeznaczona dla dzieci od 6 lat.
Koszt – 25 zł/ os.
s_05

 
 
 
 
 

Anioł z dużymi skrzydłami
Na warsztacie dzieci ozdobią świąteczny talerz ceramiczny w kształcie anioła z trąbą z rozłożonymi skrzydłami. Pracę ozdobimy w stylu decoupage motywami świątecznymi, przyprószymy brokatem i pomalujemy farbami akrylowymi. Praca jest przeznaczona dla dzieci od 6 lat.
Koszt – 25 zł/ os.
sty014

 
 
 
 
 

Mikołaj ceramiczny – 1 do 1,5 godz.

Warsztat, na którym dzieci ozdobią świątecznego Mikołaja z ceramiki. Mikołaja pomalujemy farbami akrylowymi, ozdobimy, przyprószymy brokatem.

Wykonamy ozdobę świąteczną – mikołaja pomalujemy farbami, ozdobimy brokatem, cekinami. Warsztat jest przeznaczony dla dzieci w każdym wieku, również tych najmłodszych.
Koszt – 20 zł/ os.
sty010sty009

 
 
 
 
 

Anioły grubaski
Podczas warsztatu dzieci ozdobią pękatego anioła z ceramiki. Anioła pomalujemy farbami akrylowymi i zrobimy mu kolorową sukieneczkę z motywów kwiatowych. Dodamy mu koraliki z błyszczących cekinów i gwiazdeczki we włosach. Praca przeznaczona dla dzieci od lat 7.
Koszt – 26 zł/ os.
s_01 s_02

 
 
 
 
 

Świąteczne ozdoby z recyklingu
Pudła po butach, szklane butelki, stare doniczki ceramiczne lub ocynkowane, zdekompletowane szklanki, kieliszki itp. Podczas warsztatu wykorzystamy je do zrobienia Bożonarodzeniowych ozdób w stylu decoupage, z użyciem śniegów, brokatów, cekinów, ozdobnych kompozycji, może butelkę przerobimy na świąteczny świecznik albo stary słoik na lampion. Warsztat jest przeznaczony dla dzieci w każdym wieku, również tych najmłodszych. Da starszych dzieci przygotowujemy bardziej skomplikowane wzory.
Koszt – 20 zł/ os.
s_07

 
 
 
 
 

Choinka zdobiona wstążeczkami i cekinami
Podczas warsztatu dzieci ozdobią sznureczkami styropianową choinkę i zawieszą na niej świąteczne ozdoby.
Warsztat jest przeznaczony dla dzieci w każdym wieku, również tych najmłodszych. Da starszych dzieci przygotowujemy bardziej skomplikowane dekoracje.
Koszt – 20 zł/ os.
choinka001 choinka002