Close

Dzień Dziecka

W sobotę i niedzielę 3 i 4 czerwca spotkaliśmy się z mieszkańcami Białołęki w Parku Henrykowskim z okazji Dnia Dziecka. Dzieci podczas warsztatów plastycznych wykonywały ramki na zdjęcia i serduszka, a o godzinie 14 dorośli i dzieci przystąpili do konkursu na temat zabytków Białołęki. Wystawa zdjęć cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Wielu z nich miało okazję po raz pierwszy dowiedzieć się, że w dzielnicy, w której mieszkają jest tyle ciekawych miejsc. Ale i my usłyszeliśmy od mieszkańców ciekawe opowieści na temat dzielnicy. Wiele osób pytało o Centrum Aktywności Lokalnej. Kiedy rozpocznie się remont? Kiedy będzie otwarte? Czy wszyscy będą mogli z niego korzystać?

Dzieci cieszyły się zarówno z faktu uczestniczenia w konkursie, jak i otrzymanych nagród. Z wielką powagą do wydarzenia podchodzili szczególnie najmłodsi.

Obejrzyj zdjęcia z zabytkami Białołęki (link do strony), prezentowanymi podczas wystawy i przyjdź na następne spotkanie – 8 i 9 lipca do Parku Magiczna. Tematyka warsztatów plastycznych będzie związana z latem, wakacjami i przyrodą. A dzieci znowu będą mogły wykazać się wiedzą na temat swojej dzielnicy i wziąć udział w konkursie.