Close

Bożonarodzeniowa Akademia Decoupage

PROJEKT BOŻONARODZENIOWA AKADEMIA DECOUPAGE

[Not a valid template]

Fundacja „Indygo”. Wspieranie Aktywności Twórczej i Kultury zaprasza do udziału w dofinansowanych warsztatach – Bożonarodzeniowa Akademia Decoupage. Warsztaty odbędą się w Warszawie. Udział w nich jest częściowo płatny.

Celem warsztatów jest zapoznanie z technikami deoupage w oryginalny sposób – z wykorzystaniem ozdób i dekoracji Bożonarodzeniowych. Ideą jest szerzenie mody na kreatywne spędzanie wolnego czasu oraz wykonywanie ozdób świątecznych w gronie rodzinnym, sąsiedzkim, czy przyjaciół.

Uczestnicy nauczą się jak robić

  • crackle 1 i 2 składnikowe
  • przecierki (shabby shic)
  • decoupage na szkle
  • decoupage 3 D
  • decoupage na drewnie

Będziemy zdobić – bombki styropianowe, ceramiczne i pleksi, obrazki świąteczne, talerze i wazony świąteczne i inne dekoracje. Użyjemy papierów, serwetek, brokatów, wstążeczek, piórek, past strukturalnych i śnieżnych i wszystkiego, co tylko da się użyć w dekoracjach świątecznych.

Warsztaty przeznaczone są dla mieszkańców Warszawy i dofinansowane z projektów Fundacji „Indygo”. Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata 25% opłaty, jako zadatek. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 04.11.2015 r. dla I edycji, 24.11.2015 r. dla II edycji.

Zajęcia I edycji będą się odbywały 1 raz w tygodniu, w soboty, poczynając od soboty 07.11.2015 r., przez 3 kolejne soboty. Będą trwały 3 godziny, w godz. 10.00-13.00.

Zajęcia II edycji będą się odbywały 1 raz w tygodniu, w soboty, poczynając od soboty 28.11.2015 r., przez 3 kolejne soboty. Będą trwały 3 godziny, w godz. 10.00-13.00.

Koszt 1 zajęć wynosi 68,00 zł. Odbędą się 3 warsztaty. Koszt całkowity – 207,00 zł. Aby móc skorzystać z dofinansowania, należy wziąć udział we wszystkich 3 warsztatach.

Zapewnione są wszystkie materiały i narzędzia niezbędne do pracy. A wykonane prace uczestnicy zabierają ze sobą.

Program zajęć:

  • I zajęcia: Decoupage na szkle, złocenia, 3D, pasty strukturalne – wykonamy świąteczny talerz i lampion, ozdobimy je za pomocą złotek, past strukturalnych, śniegów, brokatów.
  • II zajęcia: Decoupage na drewnie w technice shabby shic (postarzające przecierki) – wykonamy świąteczny prezent lub ozdobę – tacę i postarzymy ją za pomocą przecierek.
  • III zajęcia: Decoupage 1 (wewnętrzne) składnikowe i 2 składnikowe (zewnętrzne) na bombkach – zdobienia pastami strukturalnymi, brokatami, śniegiem

Zapisy i informacje:

Renata Adamczyk-Nowak

tel.: 506-241-142
e-mail: ran@fundacja-indygo.org.pl

[Not a valid template]